Patalpų ir erdvių nuoma

Auroradream.lt

AURORA DREAM

Šalia Vilniaus įsikūręs naujas poilsio, švenčių ir stovyklų centras ir viešbutis, kuriame viską organizuojame Jūsų šventei, nakvynei, stovyklai, seminarui!

<a href=httpwwwauroradreamlt target= blank rel=noreferrer noopener>wwwauroradreamlt<a>

Dviviečiai – triviečiai kambariai pasitiks jus namų ramuma ir sveika gyvensena. Poilsio centras pritaikytas moderniam Jūsų šeimos, kolektyvo, giminės šventei, jubiliejui, krikštynoms ar kitam renginiui.
Šalia esantis sveikatos centras ir žaidimų aikštė leis visada kokybiškai judėti, pagrindinėje viešbučio salėje esanti zona su ergonomiškais stovimais stalais, ryškiu projektoriumi ir kokybiška garso technika leis pravesti renginius ar tiesiog sveikai pabendrauti.
Kitame pastate moderni 200m2 metrų salė su parketu, šildomomis grindimis, ventiliacija, persirengimo ir dušo kabinomis.

Centre siūlome:

Verslo renginiams siūlomos skirtingos erdvės. Iki 10 asmenų idealiai tiks „Meditacijų namelis“ su pirtimi ir kubilu. „Seno fortepijono“ viešbučio salė aktuali klasikiniams susitikimams iki 40-50 asmenų. „Sveikatingumo“ salė puikiai pasitarnaus laisvam formatui iki 100 asmenų.

Erdvė lauko renginiams skirta Jūsų šventėms iki 200 asmenų.

O gal norėtumėte valandėlę kitą praleisti10 metrų aukštyje įrengtame unikaliame VIP „Ąžuolo namelyje“? Čia skirti laiko niekieno netrukdomam pabūti su savimi, savo mintimis, atrasti dvasios ramybą bei ryšį su gamta… Šiame unikaliame namelyje galėtų tilpti iki keturių asmenybių, nusiteikusių į verslą pažvelgti tarsi iš dangaus. Juk iš aukčiau – viskas atrodo kitaip, nei nusileidus ant žemės…

Daugiau informacijos ir rezervavimo forma: www.auroradream.lt