Mūsų paslaugos

4Active Sveikatingumo Centras

Sveikatinimo centras:

– sveikatinimo renginių, švenčių, stovyklų organizavimas, kuriose visapusiškai tobulinamas Žmogus: dvasiškai, fiziškai, emociškai

Bėgimo centras:

– bėgimo, kaip bazinio Žmogaus judesio analizavimas, tyrimas, supratimas, tobulinimas nuo mėgėjo iki profesionalo

Švenčių centras:

– patalpų Jūsų šventei nuoma su papildomomis paslaugomis, kaip nakvynė, maitinimas, sveikatinimo užsiėmimai

Judesio analizė

Žmogus yra judantis ir labai kompleksinis organizmas, kurio judesiai yra priklausomi vienas nuo kito. Centrinė nervų sistema reguliuoja judesius, iš visų kūno vietų mes gauname impulsus ir vėl centrinė nervų sistema koreguoja, balansuoja judesius aktyvindama raumenų grupes.

Sveiko bėgimo treniruotės

Bėgimas, kaip judesys iš  vienos pusės yra labai paprastas, nes praktiškai visi žmonės šį judesį gali atlikti, iš kitos pusės labai labai sudėtingas, nes:

 • bėgimo metu šokinėjama nuo vienos kojos link kitos ir reikia išlaikyti pusiausvyrą
 • pusiausvyros palaikyme dalyvauja ne tik kojos, bet viso kūno raumenys ir nuo jų išlavėjimo priklauso, kaip yra palaikomas balansas
 • kadangi vaikystėje jau vaikams yra užaunami bateliai, pėdų refleksinės zonos yra nebejautrios ir natūraliai neatlieka sąlyčio su žeme funkcijos, todėl refleksai “neįjungia” visų natūralių raumenų funkcijų
 • kadangi darželyje ir mokykloje nesuformuoti natūralūs teisingi refleksai ir raumenų darbas yra neefektyvus ir bėgant sunaudojama daug daugiau energijos, mūsų bėgimas yra neefektyvus.

Greičio ugdymas ir fizinis parengimas

Daugelis asmeninių ar komandinių sportų paremtas judėjimu greičiu, todėl greitumo ugdymas yra vienas svarbiausių šiuolaikinio sportininko elementų.

Mes specializuojamės tik šių elementų ugdymu, todėl labai labai stipriai pageriname kiekvieno mokinio savybes.

Bet greitumo neįmanoma išugdyti neturint pakankamo fizinio parengimo, todėl šie elementai turi būti treniruojami kartu:

– raumenų elastingumas, ištvermė, staigumas, vikrumas

– raumenų valdymas per centrinę nervų sistemą, greitis, koordinacija ir reakcija

Sveikatinimo stovyklos

Pagal mūsų koncepciją suaugusiems ir jaunimui organizuojame dienos arba pilnos paros UGDYMO stovyklas:

 • Pilnos paros stovyklos organizuojamos ištisus metus, Jaunimo stovyklos – vaikų atostogų metu, tikslus grafikas pateikiamas žemiau. Stovykloje ugdomi visi 4 Koncepcijos principai:
  • Sveikas judėjimas sporto pagrindu. Judėjimas pagrįstas realiais tyrimais. Ypatingas akcentas – bėgimo technikai, sveiko bėgimo treniravimui.
  • Sveiko maitinimo įpročių ugdymas ir treniravimas, sveikų refleksų formavimas pajuntant viso kūno skirtingus jutimus. Maitinimas pagal sveikatinimo rekomendacija.
  • Streso ir savęs valdymas per minčių treniruotes, savianalizę ir saviraišką. Pokalbiai ir darbas pagal individualius psichologinius testus
  • Tikėjimo savo mintimis, savo darbais, Tikėjimo savo asmenybe ugdymas. Asmenybės testavimo pagrindu.

Registruokitės nemokamai konsultacijai