Bėgimui reikia tik batelių???

Gal jums taip ir atrodo, bet profesionaliai analizuojant batelių pasirinkimas yra didelis ir sudėtingas mokslas, kuris kasdien atnaujinamas naujomis mokslo žiniomis.

Todėl šiai dienai tikrai batelio dydis ir “šlapios pėdos testas” nėra tinkamas metodas nustatyti sau tinkamos sportavimui avalynės tipą.

Šiuolaikinis mokslas įvertina viso jūsų kūno raumenis, kurie sukuria apkrovas jūsų pėdoms t.y. avalynei ir tik matydami su judesio analize jūsų apkrovas, momentus ir balansus, disbalansus galima tinkamai parinkti avalynę, kuri bus jus netraumuojanti.

Mūsų individualus batelių parinkimas NĖRA tik batelių išrinkimas, tai procesas, kurio metu filmuodami jūsų kojų judesius mes įvertiname jūsų raumenų stovį, kokiomis trajektorijomis juda pėda ir išilgine ir skersine kryptimi, tada filmuodami palyginame su kompiuterine programa jums rekomenduojamų batelių įtaka jūsų tos pačios pėdos judesiui. Ir tik kai pratestuojame ant bėgimo takelio ir lengvosios atletikos manieže apsukę keletą ratų galime 100% garantuoti, kad vieni arba antri bateliai yra jums labiausiai tinkami ir komforto ir medicinine prasme.