Asmeninės greitumo ir stiprumo treniruotės

Virš 6 milijardų žmonių mūsų planetoje yra unikalūs. Nepakartojami ir vieninteliai kaip savo kūno sudarymu, taip ir dvasiniu ir energetiniu požiūriu.

Todėl kiekvienam iš mūsų reikia unikalaus požiūrio į kūno ir sielos priežiūrą, ugdymą ir problemų sprendimą. Nėra universalių treniravimo būdų, yra individualizuota priežiūra, todėl mes taip stipriai dirbame individualiai. Nes kito kelio išryškinti asmenybės savybes tiesiog nėra.

Ir tai prasideda nuo individualaus laiko ir analizės batelių parinkimui, asmeninio judesio analizės testavimo, greičio ir fizinio parengimo treniravimo ar visos asmenybės fizinio ir psichologinio įvertinimo.

Visos detalės yra svarbios, nes žmogaus organizmas yra labai labai labai kompleksiškai ir įvertinti visas priežastis ir pasekmes užtrunka ir laiko ir pastangų.

Todėl visada geriausias būdas prieš pasirenkant asmeninę (-es) treniruotes paskambinti mums ir pasikalbėti telefonu +37069824263, kad šios 10-20 minučių pokalbio būtų geras pagrindas pasirinkti ir teisingą programą, ir teisingą vietą treniruotėms, ir teisingą investicijos sumą. Tik kai viskas yra teisingai suplanuota, galime tikėtis pozityvaus ir efektyvaus rezultato.

individuali bėgimo technikos mokinimo treniruotė

2022-23 metų treniravimo planai