Jaunimo ir suaugusiųjų stovyklos

Pagal mūsų koncepciją suaugusiems ir jaunimui organizuojame dienos arba pilnos paros UGDYMO stovyklas:

Suaugusiųjų ir jaunimo stovyklos organizuojamos ištisus metus – sekite grafiką žemiau arba mūsų FB puslapyje

Stovyklose dirbame profesionalų komandoje: judesio treneriai, maitinimo ir kvėpavimo treneriai, psichologai. Kiekvienoje stovykloje turime pačius geriausius šių sričių specialistus, kurie visą dieną (ir naktį) būna su Jumis, kad suteikti geriausią patirtį, perteikti savo geriausius įgūdžius, kuriuos jau Jūs asmeniškai sau priimsite. Svarbu, kad atliekame testus, pagal kuriuos vėliau individualiai planuojama dienotvarkė kiekvienam dalyvaujančiajam.

 • Jaunimo stovyklos 3G: greitis, galingumas, grūdinimas
  • Visą parą gyvename sveikoje, ekologiškoje aplinkoje
  • Intensyviai sportuojame min 4 valandas per dieną. Mokinamės naujų sveikų judesių įgūdžių
  • Dieną pradedame bėgimu ar specialia mankšta
  • Kiekvieną dieną ypatingai daug laiko skiriame fiziniam kūno parengimui ir sveikai, greitai bėgimo technikai treniruoti
  • Grūdinimas kiekvieną dieną nuo basų kojų vaikščiojimo, specialių giluminio kvėpavimo pratimų pagal WimHof metodą, panėrimas į ledo vonias ir daug vandens maudynių, plius pirties procedūros, vaikščiojimas žarijomis
  • Visą dieną valgome ir gaminame ekologišką maistą, kad žinotume ir mokėtume ne tik pasidaryti, bet ir SUPRASTI sveiko maitinimosi principus, tikslus ir pasekmes
  • Teisingai pagal paskutinius mokslinius tyrimus deriname poilsį, judesį ir miegą
  • Pastoviai organizuojame pokalbius su psichologu apie save, savo siekius, būseną ir iššūkius
  • Kiekvieną dieną turime skirtingus savęs ugdymo užsiėmimus (kiekvieną dieną/vakarą tai yra netikėtumas)
  • Ištvermės žygis visą dieną su išgyvenimo miške įgūdžių mokymusi
  • Ypatingą dėmesį skiriame viso kūno fizinio ir dvasinio imuniteto stiprinimui, grūdinimui ir atsipalaidavimui.

Artimiausių stovyklų planas:

Vaikų 8-15 metų stovykla: 2020 spalio 25 – 30 dienomis. (bilietą į stovyklą galite įsigyti paspaudę šią nuorodą)

Registracija į stovyklas per žemiau pateiktą Paysera tickets nuorodą:

Vaikų ir jaunimo 3G stovyklų programa (preliminari, derinama kiekvienoje stovykloje):Sveikatinimo festivalis:

Sveikatinimo festivalis 4active sveikatingumo centre:

Spalio 16 diena (penktadienis):

17.00 – 18.00 val. – aktyvi treniruotė su salės dviračiais ir jėgos diržais (Vilmantas Aušra)

19.00 – 21.00 val. – Gongas ir rebefingas, kvėpavimo terapijos ir garso terapijos sintezė (Raimondas Binkauskas ir Sigitas Povilaitis)

Spalio 17 d. diena (šeštadienis):

9.00 – 10.00 val. – sveiko bėgimo technikos pradžiamokslis, treniruotė, praktika (Vilmantas Aušra)

11.00 – 16.00 val. – Wim Hof Method seminaras (Žilvinas Gruodis)

PROGRAMA 
11:00 – 13:00 Kvėpavimas ir meditacija. Kvėpavimo technikų praktika. 
13:00 – 13:20 Pertrauka 
13:20 – 14:00 Teorinė dalis apie kvėpavimo praktiką ir šalčio naudą kūnui. 
14:00 – 15:30 Praktinė dalis lediniame vandenyje. 
15:30 – 16:00 Visos praktikos aptarimas.

Kas yra Wim Hof Metodas?
Tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Padidintas O2 ir CO2 kiekis reikiamu metu yra raktas į mūsų fiziologiją ir kūno bei proto valdymą. Wim Hof, dar kitaip vadinamas Iceman, vyrukas kuris sumušė įvairiausius pasaulio rekordus ir taip įrodė, kad žmogus neturi ribų – visos ribos yra tik mūsų galvoje. Jis atlikdamas eksperimentus kviečiasi mokslininkus ir leidžia tyrinėti kas vyksta su jo kūnu. Šiuolaikinis mokslas turi daug hipotezių kodėl jam tai pavyksta padaryti, kai kurios hipotezės priimamos daugumos, bet faktas tas, kad tik su kvėpavimu galima įgyvendinti įspūdingiausius dalykus – lipti nuogam į kalnus prie minusinės temperatūros pučiant žvarbiam vėjui, plaukioti lediniame vandenyje, bėgti maratoną žiemą basam… Apie Wim Hof metodą galima rasti daug informacijos ir iš tų žmonių kurie dalinasi savo praktikos rezultatais, ir iš tų kurie bando paaiškinti kaip tai veikia. Wim Hof metodas tai viena populiariausių praktikų šiuo metu. Tikriausiai todėl, kad metodas turi mokslinį pagrindimą, ar dėl to kad autoriui priklauso virš 20 pasaulio Gineso rekordų, o gal tiesiog, jog tai labai paprasta, nereikalaujanti daug laiko ir veiksminga praktika

18.00 – 21.00 val. – vakaras pirtyje, basakojystės pasikalbėjimai (visi dalyviai ir Vilmantas Aušra)

Spalio 18 d. (sekmadienis):

9.00 – 10.00 val. – sveiko bėgimo technikos pradžiamokslis, treniruotė, praktika (Vilmantas Aušra)

11.00 – 18.00 val. – Seminaras: ,,Emocijų kilmė ir efektyvūs jų valdymo būdai“ su pakartotine Reiki inicijacija! (Sigitas Povilaitis)

PROGRAMA

11.00 – 12.00 PASKAITA „Kaip emocijos sąveikauja su širdimi, protu ir kūnu“.

12.00 – 13.00 PRAKTIKA „ Proto harmonizavimo meditacija, leidžianti subalansuoti emocinę būseną.

13.00 – 14.00 PAPILDOMA INICIACIJA – REIDZIU, pagilinanti Reiki praktiką tiems, kas turi Reiki. O neturintiems Reiki – tai pabuvimas Reiki sraute, kuris suteiks stiprų impulsą eiti dvasinio tobulėjimo keliu.

14.00 – 15.00 PIETŪS

15.00 – 16.00 PRAKTIKA Meridianinių taškų veikimas, skirtas emocijoms balansuoti.

16.00 – 17.30 PRAKTIKA. REBEFINGAS– tai intensyvaus kvėpavimo technika, neutralizuojanti emocinius blokus, atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją ir leidžianti subalansuoti emocijas.

LEKTORIUS: Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą dirba nuo 1996 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs.

Jis yra sertifikuotas Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą ir kt.

Tikslas: susipažinti su savo kūnu per fizinį, emocinį, mentalinį lygmenį, išmokti valdyti emocijas, jas nukreipti efektyvaus rezultato siekimui, susipažinti su savo kūnu per judėjimą, kvėpavimą, grūdinimą!

Sveikatingumo festivalyje susipažinsite ir išbandysite su bėgimo ir greičio tobulinimo 4active mokykla, WimHof kvėpavimo treniruotėmis ir grūdinimu, gongų ir rebefingo technikomis. Aptarsime iššūkių sprendimo per savo asmenybę kelius ir kaip pritaikyti judėjimo ir kvėpavimo mechanizmus.

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties.

Patalpos: Visos 4active sveikatingumo patalpos yra pastatytos 2019-2020 metais su šiuolaikiniu grindiniu šildymu, ventiliacijos sistemomis, aprūpintos moderniais higienos mazgais, viešbučio salė, kurioje vyks užsiėmimai yra apie 110m2, sporto salė – 200m2 ploto.

Maitinimas: sveikai suderintas maistas, galimas vegetarinis. Maitinimas yra įskaičiuotas į pilno paketo kainą, bet nėra įskaičiuotas pasirenkant atskirus renginius, todėl prašome pasirinkti maitinimo bilietą atskirai (1 žmogui 1 maitinimas = 1 bilietas), prie pastabų galėsite aprašyti savo pastabas dėl alergenų ar kt.

Perkant pilną paketą nakvynė įskaičiuota 3-viečiame liukso kambaryje su atskiru WC, dušu.

Šalia suaugusiųjų stovyklos gali dalyvauti vaikai, kuriems bus pasiūlyta atskiri užsiėmimai, jeigu nenorės būti su suaugusiais (atskiras bilietas).

Festivalio rengimo taisyklės:

 1. Festivalis rengiamas pagal galiojančius renginio dienai LR sveikatos reikalų ministerijos oficialius reikalavimus. Organizatoriai ir dalyviai privalo be išimčių laikytis tai dienai numatytų saugumo reikalavimų, kaip pvz., saugumo priemonių naudojimo,  saugaus atstumo, dezinfekavimo, kūno temperatūros tikrinimo, savo kontaktų su sergančiais raštiško informavimo ir kitų oficialių reikalavimų.
 2. Jeigu renginys dėl oficialių LR vyriausybės ar kitų atsakingų instancijų reikalvimų būtų atšauktas, visi sumokėti pinigai už bilietus grąžinami 100%.
 3. Jeigu dalyvis praneša organizatoriams raštu apie savo negalėjimą dalyvauti renginyje 72 val prieš renginio pradžią – jam grąžinama 50% sumokėtos sumos, jeigu mažiau, nei 72 val. – grąžinama 25% sumos už bilietus, mažiau nei 5 valandos iki renginio pradžios – bilietų kompensavimas negalimas.

Suaugusiųjų pilnos festivalio kaina su nakvyne triviečiame kambaryje (su atskiru WC, dušu), 3 maitinimai per dieną – 220€,

Vaiko (iki 15 metų) bilietas su nakvyne, 3 maitinimai90€

Atskirai galima dalyvauti pasirinktuose užsiėmimuose/seminaruose (būtina išankstinė rezervacija vilmantas@4active.lt):

 • dviračių/jėgos diržų – 15€
 • gongai + rebefingas – 25€
 • sveiko bėgimo – 20€
 • wimhof – 60€
 • pirtis, basakojystė – 15€
 • emocijų valdymas – 25€
 • nakvynė suaugusiam – 25€
 • nakvynė vaikui iki 15 metų – 15€
 • pusryčiai, pietūs, vakarienė – 1 asmuo/po 8€ už kiekvieną maitinimą.

Rezervacijos į stovyklas/festivalį – bilietai per Payserą sistemą

informacija telefonu +370-69824263, išrašomos sąskaitos.


Atsiliepimai po stovyklų


Kolektyvams organizuojame sveikatinimo renginius pagal poreikius: parašykite mums vilmantas@4active.lt, kad galėtume Jums asmeniškai pasiūlyti geriausią variantą.

 • Pagal atskirą grafiką organizuojame kitas stovyklas
 • Moterų ir merginų (vyrų ir vaikinų) ypatingų savybių ugdymo stovykla – rengiame pagal jūsų poreikius ir suderintas datas
 • Senjorų sveikatinimo ir ilgaamžiškumo stovykla – rengiame pagal atskirą grafiką.