Jaunimo ir suaugusiųjų stovyklos

Pagal mūsų koncepciją suaugusiems ir jaunimui organizuojame dienos arba su nakvyne UGDYMO stovyklas:

Suaugusiųjų ir jaunimo stovyklos organizuojamos ištisus metus – sekite grafiką žemiau arba mūsų FB puslapyje

Stovyklose dirbame profesionalų komandoje: judesio treneriai, sporto, šokių, maitinimo ir kvėpavimo treneriai, psichologai. Kiekvienoje stovykloje turime pačius geriausius šių sričių specialistus, kurie visą dieną (ir naktį) būna su Jumis, kad suteikti geriausią patirtį, perteikti savo geriausius įgūdžius, kuriuos jau Jūs asmeniškai sau priimsite. Svarbu, kad atliekame testus, pasitariame kolektyviai, kad vėliau planuoti dienotvarkę pagal stovyklautojų pajėgumą.

STOVYKLOJE gali dalyvauti įvairaus aktyvumo ir pajėgumo dalyviai, nuo „sofos/kompiuterio mylėtojų” iki profesionalių sportininkų.

Treneriai sudėlios programas pagal pajėgumą grupėmis!

 • Jaunimo stovyklos 3G: greitis, galingumas, grūdinimas + P pramogos (nuo 2023 m.)
  • Visą parą gyvename sveikoje, ekologiškoje aplinkoje
  • Intensyviai sportuojame min 4 valandas per dieną. Mokinamės naujų sveikų judesių įgūdžių
  • Dieną pradedame bėgimu ar specialia mankšta
  • Kiekvieną dieną ypatingai daug laiko skiriame fiziniam kūno parengimui ir sveikai, greitai bėgimo technikai treniruoti
  • Grūdinimas kiekvieną dieną nuo basų kojų vaikščiojimo, specialių giluminio kvėpavimo pratimų pagal WimHof metodą, panėrimas į ledo vonias ir daug vandens maudynių, plius pirties procedūros, vaikščiojimas žarijomis
  • kviestinių trenerių užsiėmimai: meditacijos su gongais, šokių improvizacija, protmūšiai ir kt. (kiekvienoje stovykloje vis kiti).
  • Visą dieną valgome ir gaminame ekologišką maistą, kad žinotume ir mokėtume ne tik pasidaryti, bet ir SUPRASTI sveiko maitinimosi principus, tikslus ir pasekmes
  • Teisingai pagal paskutinius mokslinius tyrimus deriname poilsį, judesį ir miegą
  • Pastoviai organizuojame pokalbius su psichologu apie save, savo siekius, būseną ir iššūkius
  • Kiekvieną dieną atliekame akių stiprinimo treniruotes.
  • Kiekvieną dieną turime skirtingus savęs ugdymo užsiėmimus (kiekvieną dieną/vakarą tai yra netikėtumas)
  • Ištvermės žygis visą dieną su išgyvenimo miške įgūdžių mokymusi
  • Ypatingą dėmesį skiriame viso kūno fizinio ir dvasinio imuniteto stiprinimui, grūdinimui ir atsipalaidavimui.

2023 m. stovyklų planas:

4active centras kviečia į paauglių stovyklas
3G – greitumas, galingumas, grūdinimas + P pramogos:


– rugpjūčio 13 – 18 d. (9 – 17 metų paaugliams)
– rugpjūčio 20 – 25 d. – Sprinto dienos

Registracija = bilieto pirkimas Paysera bilietų sistemoje.

Stovyklų programoje: min 3 sveikatinimo treniruotės, užsiėmimai per dieną, Pramogos kiekvieną dieną, sveikas maistas, daug bendravimo ir gera nuotaika garantuoti! 🙂

Kiekvieną dieną kaip visada Vilmantas ir Žilvinas :), ir aišku kiti treneriai kaip Martynas, Alanas, Aidas. Šiuose stovyklose garantuojame Pramogų laiką, kuriuo pasirūpins vadovė Milda, taip pat bus daug kūrybos užduočių patiems stovyklų dalyviams!

Gyvensime triviečiuose ir šešiaviečiuose moderniuose kambariuose su dušais, tuoletais, didelė teritorija visokioms veikloms: futbolo aikštė, krepšinis, tinklinis, smiginis, badmintonas, maudynės kiekvieną dieną tvenkinyje, pirtis, kubilas ir daug daug judėjimo, kvėpavimo, meditacijos, grūdinimo, žygių ir poilsio po intensyvios dienos 🙂

Telefonai palikti pas vadovus visą stovyklą išskyrus 15 min po pusryčių tėvelių informavimui, tėveliai gauna pastovią informaciją apie veiklas per FB kanalą.

https://youtu.be/s3HZxY6RUuc


Atsiliepimai iš tėvelių po mūsų stovyklų:

Registracija – bilietai į stovyklas per žemiau pateiktą Paysera tickets nuorodą:

Vaikų ir jaunimo 3G stovyklų programa (preliminari, derinama kiekvienoje stovykloje):

Trenerių komanda:

Vaikai stovyklose gyvena naujame sporto viešbučio pastate su ventiliacijos sistema, po 6 viename kambaryje dviaukštėse lovose, suteikiamas patalynės komplektas, atskirai šalia yra vaikinų ir merginų dušai (po 12 galvučių) + nauji WC, šalia yra virtuvėlė su šaldytuvu, automatine skalbimo mašina, kuria galės vaikai pasinaudoti, rūbus, rankšluoščius džiovinsimės džiovyklėse.

Vaikams reikalinga atsivežti tik rūbus, avalynę ir rankšluostį su asmeniniais higienos reikmėnimis. Jokio maisto, užkandžių atsivežti nepatariame, nes maitinamės tik sveiku, subalansuotu ir teisingu maistu. Visada ir tarp pagrindinių patiekalų ir vakare vaikai gaus daug šviežių daržovių ir vaisių.Kas yra Wim Hof Metodas?
Tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Padidintas O2 ir CO2 kiekis reikiamu metu yra raktas į mūsų fiziologiją ir kūno bei proto valdymą. Wim Hof, dar kitaip vadinamas Iceman, vyrukas kuris sumušė įvairiausius pasaulio rekordus ir taip įrodė, kad žmogus neturi ribų – visos ribos yra tik mūsų galvoje. Jis atlikdamas eksperimentus kviečiasi mokslininkus ir leidžia tyrinėti kas vyksta su jo kūnu. Šiuolaikinis mokslas turi daug hipotezių kodėl jam tai pavyksta padaryti, kai kurios hipotezės priimamos daugumos, bet faktas tas, kad tik su kvėpavimu galima įgyvendinti įspūdingiausius dalykus – lipti nuogam į kalnus prie minusinės temperatūros pučiant žvarbiam vėjui, plaukioti lediniame vandenyje, bėgti maratoną žiemą basam… Apie Wim Hof metodą galima rasti daug informacijos ir iš tų žmonių kurie dalinasi savo praktikos rezultatais, ir iš tų kurie bando paaiškinti kaip tai veikia. Wim Hof metodas tai viena populiariausių praktikų šiuo metu. Tikriausiai todėl, kad metodas turi mokslinį pagrindimą, ar dėl to kad autoriui priklauso virš 20 pasaulio Gineso rekordų, o gal tiesiog, jog tai labai paprasta, nereikalaujanti daug laiko ir veiksminga praktika

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties.

Patalpos: Visos 4active sveikatingumo patalpos yra pastatytos 2019-2020 metais su šiuolaikiniu grindiniu šildymu, ventiliacijos sistemomis, aprūpintos moderniais higienos mazgais, viešbučio salė, kurioje vyks užsiėmimai yra apie 110m2, sporto salė – 200m2 ploto.

Maitinimas: sveikai suderintas maistas, galimas vegetarinis. Maitinimas yra įskaičiuotas į pilno paketo kainą.

Rezervacijos į stovyklas/festivalį – bilietai per Payserą sistemą

informacija telefonu +370-69824263, išrašomos sąskaitos.


Atsiliepimai po stovyklų


SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLOS

Pagal atskirą grafiką, sekine mūsų informaciją Naujienų skiltyje.

Sveikatingumo savaitgalis 4active centre:

Mūsų geros savijautos rezultatas priklauso nuo to, kaip mes gebame apjungti ir kiek dėmesio skiriame savo fiziniam, emociniam ir mentaliniam būviui.

4active Savaitgalis – pirmas žingsnis savo kūno balanso atradimui.  Renginio metu kartu keliausime per skirtingas patirtis – kvėpavimą, judesį, šaltį ir karštį.

Savaitgalio tikslas: susipažinti su savo kūnu per fizinį, emocinį, mentalinį lygmenį, išmokti valdyti emocijas, jas nukreipti efektyvaus rezultato siekimui, susipažinti su savo kūnu per judėjimą, kvėpavimą, grūdinimą! Sveikatingumo savaitgalyje susipažinsite ir išbandysite su bėgimo ir greičio tobulinimo 4active mokykla, WimHof kvėpavimo treniruotėmis ir grūdinimu, efektyvaus kvėpavimo technikomis. Aptarsime iššūkių sprendimo per savo asmenybę kelius ir kaip pritaikyti judėjimo ir kvėpavimo mechanizmus. 

Kas yra Wim Hof Metodas?Tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Padidintas O2 ir CO2 kiekis reikiamu metu yra raktas į mūsų fiziologiją ir kūno bei proto valdymą. Wim Hof, dar kitaip vadinamas Iceman, vyrukas kuris sumušė įvairiausius pasaulio rekordus ir taip įrodė, kad žmogus neturi ribų – visos ribos yra tik mūsų galvoje. Jis atlikdamas eksperimentus kviečiasi mokslininkus ir leidžia tyrinėti kas vyksta su jo kūnu. Šiuolaikinis mokslas turi daug hipotezių kodėl jam tai pavyksta padaryti, kai kurios hipotezės priimamos daugumos, bet faktas tas, kad tik su kvėpavimu galima įgyvendinti įspūdingiausius dalykus – lipti nuogam į kalnus prie minusinės temperatūros pučiant žvarbiam vėjui, plaukioti lediniame vandenyje, bėgti maratoną žiemą basam… Apie Wim Hof metodą galima rasti daug informacijos ir iš tų žmonių kurie dalinasi savo praktikos rezultatais, ir iš tų kurie bando paaiškinti kaip tai veikia. Wim Hof metodas tai viena populiariausių praktikų šiuo metu. Tikriausiai todėl, kad metodas turi mokslinį pagrindimą, ar dėl to kad autoriui priklauso virš 20 pasaulio Gineso rekordų, o gal tiesiog, jog tai labai paprasta, nereikalaujanti daug laiko ir veiksminga praktika. 

Maitinimas: viskas įskaičiuota, sveikai suderintas maistas, galimas vegetarinis. Maitinimas yra įskaičiuotas į pilno paketo kainą. Nakvynė įskaičiuota 3-viečiame liukso kambaryje su atskiru WC, dušu. 

Šalia suaugusiųjų stovyklos gali dalyvauti vaikai, kuriems bus pasiūlyta atskiri užsiėmimai, jeigu nenorės būti su suaugusiais (atskiras bilietas). 

Savaitgalio aprašymai, programa, pakeitimai skelbiami: https://www.4active.lt/jaunimo-ir-suaugusiuju-stovyklos/ 

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties. 

Youtube atvykimo į 4active sveikatos centrą instrukcija: https://youtu.be/ebYMtJdrSfw 


Kolektyvams organizuojame sveikatinimo renginius pagal poreikius: parašykite mums vilmantas@4active.lt, kad galėtume Jums asmeniškai pasiūlyti geriausią variantą.

 • Pagal atskirą grafiką organizuojame kitas stovyklas
 • Moterų ir merginų (vyrų ir vaikinų) ypatingų savybių ugdymo stovykla – rengiame pagal jūsų poreikius ir suderintas datas
 • Senjorų sveikatinimo ir ilgaamžiškumo stovykla – rengiame pagal atskirą grafiką.