Jaunimo ir suaugusiųjų stovyklos

Pagal mūsų koncepciją suaugusiems ir jaunimui organizuojame dienos arba su nakvyne UGDYMO stovyklas:

Suaugusiųjų ir jaunimo stovyklos organizuojamos ištisus metus – sekite grafiką žemiau arba mūsų FB puslapyje

Stovyklose dirbame profesionalų komandoje (daugiau apie visus trenerius skiltyje Apie mus) : judesio treneriai, sporto, šokių, maitinimo ir kvėpavimo treneriai, psichologai. Kiekvienoje stovykloje turime pačius geriausius šių sričių specialistus, kurie visą dieną (ir naktį) būna su Jumis, kad suteikti geriausią patirtį, perteikti savo geriausius įgūdžius, kuriuos jau Jūs asmeniškai sau priimsite. Svarbu, kad atliekame testus, pasitariame kolektyviai, kad vėliau planuoti dienotvarkę pagal stovyklautojų pajėgumą.

STOVYKLOJE gali dalyvauti įvairaus aktyvumo ir pajėgumo dalyviai, nuo „sofos/kompiuterio mylėtojų“ iki profesionalių sportininkų.

Treneriai sudėlios programas pagal pajėgumą grupėmis!

 • Jaunimo stovyklos 3G: greitis, galingumas, grūdinimas
  • Visą parą gyvename sveikoje, ekologiškoje aplinkoje
  • Intensyviai sportuojame min 4 valandas per dieną. Mokinamės naujų sveikų judesių įgūdžių
  • Dieną pradedame bėgimu ar specialia mankšta
  • Kiekvieną dieną ypatingai daug laiko skiriame fiziniam kūno parengimui ir sveikai, greitai bėgimo technikai treniruoti
  • Grūdinimas kiekvieną dieną nuo basų kojų vaikščiojimo, specialių giluminio kvėpavimo pratimų pagal WimHof metodą, panėrimas į ledo vonias ir daug vandens maudynių, plius pirties procedūros, vaikščiojimas žarijomis
  • kviestinių trenerių užsiėmimai: meditacijos su gongais, šokių improvizacija, protmūšiai ir kt. (kiekvienoje stovykloje vis kiti).
  • Visą dieną valgome ir gaminame ekologišką maistą, kad žinotume ir mokėtume ne tik pasidaryti, bet ir SUPRASTI sveiko maitinimosi principus, tikslus ir pasekmes
  • Teisingai pagal paskutinius mokslinius tyrimus deriname poilsį, judesį ir miegą
  • Pastoviai organizuojame pokalbius su psichologu apie save, savo siekius, būseną ir iššūkius
  • Kiekvieną dieną atliekame akių stiprinimo treniruotes.
  • Kiekvieną dieną turime skirtingus savęs ugdymo užsiėmimus (kiekvieną dieną/vakarą tai yra netikėtumas)
  • Ištvermės žygis visą dieną su išgyvenimo miške įgūdžių mokymusi
  • Ypatingą dėmesį skiriame viso kūno fizinio ir dvasinio imuniteto stiprinimui, grūdinimui ir atsipalaidavimui.

2021 m. stovyklų planas:

8-13 metų vaikams (amžius sąlyginis, nes seses, brolius, gimines priimame ir skirtingų amžių, bet patys turite suprasti, kad 95% bus nurodyto amžiaus vaikų):

5 paros: Birželio 27 (sekmad.) – liepos 02 d.(penktad.) – su galimybe pratęsti iki liepos 07 d., jeigu bus vietų. – IŠPARDUOTA

10 parų: Birželio 27 (sekmad.) – liepos 07 d. (trečiadienis) – IŠPARDUOTA

5 paros: Liepos 02 d. (penktad.) – liepos 07 d. (trečiadienis)

12-17 metų vaikams (amžius sąlyginis, nes seses, brolius, gimines priimame ir skirtingų amžių, bet patys turite suprasti, kad 95% bus nurodyto amžiaus vaikų):

5 paros: Liepos 11 (sekmad.) – liepos 16 d.(penktad.) – su galimybe pratęsti iki liepos 21 d., jeigu bus vietos. – IŠPARDUOTA

10 parų: Liepos 11 (sekmad.) – liepos 21 d. (trečiadienis) – IŠPARDUOTA

5 paros: Liepos 16 d. (penktad.) – liepos 21 d. (trečiad.)

8-16 metų vaikams bendra stovykla, skaidant į amžiaus grupes stovykloje:

5 paros: Rugpjūčio 01 (sekmad.) – rugpjūčio 06 d.(penktad.) – su galimybe pratęsti iki rugpjūčio 11 d., jeigu bus vietų.

10 parų: Rugpjūčio 01 (sekmad.) – rugpjūčio 11 d. (trečiadienis)

5 paros: Rugpjūčio 06 d. (penktad.) – rugpjūčio 11 d. (trečiadienis)


Stovyklos kaina 279€ (5 parų stovykla), 399€ (10 parų stovykla)

Jeigu pasirenkate 5 dienų stovyklą, galėsite ją pratęsti besibaigiant jai, jeigu bus laisvų vietų prailgintoje stovykloje (to tikrai negarantuojame, todėl patariame iškarto rezervuoti ilgesnę stovyklą).

Nuolaidos nesumuojamos:

 • dalyvavusiems mūsų stovyklose – 10%
 • vienos šeimos nariams (broliai, seserys) – 10% (nuolaidos kodo teirautis tel. +37069824263)
  • jeigu LR vyriausybės sprendimai neleis organizuoti stovyklų- 100% grąžiname įmokas.

Atsiliepimai iš tėvelių po mūsų stovyklų:

Registracija – bilietai į stovyklas per žemiau pateiktą Paysera tickets nuorodą:

Vaikų ir jaunimo 3G stovyklų programa (preliminari, derinama kiekvienoje stovykloje):

Trenerių komanda:

Vaikai stovyklose gyvena naujame sporto viešbučio pastate su ventiliacijos sistema, po 6 viename kambaryje dviaukštėse lovose, suteikiamas patalynės komplektas, atskirai šalia yra vaikinų ir merginų dušai (po 12 galvučių) + nauji WC, šalia yra virtuvėlė su šaldytuvu, automatine skalbimo mašina, kuria galės vaikai pasinaudoti, rūbus, rankšluoščius džiovinsimės džiovyklėse.

Vaikams reikalinga atsivežti tik rūbus, avalynę ir rankšluostį su asmeniniais higienos reikmėnimis. Jokio maisto, užkandžių atsivežti nepatariame, nes maitinamės tik sveiku, subalansuotu ir teisingu maistu. Visada ir tarp pagrindinių patiekalų ir vakare vaikai gaus daug šviežių daržovių ir vaisių.Kas yra Wim Hof Metodas?
Tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Padidintas O2 ir CO2 kiekis reikiamu metu yra raktas į mūsų fiziologiją ir kūno bei proto valdymą. Wim Hof, dar kitaip vadinamas Iceman, vyrukas kuris sumušė įvairiausius pasaulio rekordus ir taip įrodė, kad žmogus neturi ribų – visos ribos yra tik mūsų galvoje. Jis atlikdamas eksperimentus kviečiasi mokslininkus ir leidžia tyrinėti kas vyksta su jo kūnu. Šiuolaikinis mokslas turi daug hipotezių kodėl jam tai pavyksta padaryti, kai kurios hipotezės priimamos daugumos, bet faktas tas, kad tik su kvėpavimu galima įgyvendinti įspūdingiausius dalykus – lipti nuogam į kalnus prie minusinės temperatūros pučiant žvarbiam vėjui, plaukioti lediniame vandenyje, bėgti maratoną žiemą basam… Apie Wim Hof metodą galima rasti daug informacijos ir iš tų žmonių kurie dalinasi savo praktikos rezultatais, ir iš tų kurie bando paaiškinti kaip tai veikia. Wim Hof metodas tai viena populiariausių praktikų šiuo metu. Tikriausiai todėl, kad metodas turi mokslinį pagrindimą, ar dėl to kad autoriui priklauso virš 20 pasaulio Gineso rekordų, o gal tiesiog, jog tai labai paprasta, nereikalaujanti daug laiko ir veiksminga praktika

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties.

Patalpos: Visos 4active sveikatingumo patalpos yra pastatytos 2019-2020 metais su šiuolaikiniu grindiniu šildymu, ventiliacijos sistemomis, aprūpintos moderniais higienos mazgais, viešbučio salė, kurioje vyks užsiėmimai yra apie 110m2, sporto salė – 200m2 ploto.

Maitinimas: sveikai suderintas maistas, galimas vegetarinis. Maitinimas yra įskaičiuotas į pilno paketo kainą.

Rezervacijos į stovyklas/festivalį – bilietai per Payserą sistemą

informacija telefonu +370-69824263, išrašomos sąskaitos.


Atsiliepimai po stovyklų


SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLOS

4active sveikatos savaitgalis 2021 birželio 12-13 d. suaugusiems

Sveikatos savaitgalis 4active centre:

Birželio 12 d. diena (šeštadienis): 

8.30 – 9.00 val.- atvykimas, įsikūrimas, susipažinimas

9.30 – 10.30 val. – sveiko bėgimo technikos pradžiamokslis, treniruotė, praktika (Vilmantas Aušra) 

Užkandis 

11.00 – 16.00 val. – Wim Hof Method seminaras (Žilvinas Gruodis):

11:00 – 13:00 Kvėpavimas ir meditacija. Kvėpavimo technikų praktika. 

13:00 – 13:20 Pertrauka su pietumis

13:20 – 14:00 Teorinė dalis apie kvėpavimo praktiką ir šalčio naudą kūnui. 

14:00 – 15:30 Praktinė dalis lediniame vandenyje. 

15:30 – 16:00 Visos praktikos aptarimas. 

17:00 Lengva vakarienė 

18.00 – 22.00 val. – vakaras pirtyje su profesionaliu pirtininku, lietuviškos pirties tradicinė programa, basakojystės testai ir pasikalbėjimai (visi dalyviai, Vilmantas Aušra) 

Birželio 13 d. (sekmadienis): 

pusryčiai

9.00 – 10.00 val. – kaip fiziniais pratimais paruošti kūną bėgimui, aktyviam sportavimui, treniruotė, praktika (Vilmantas Aušra) 

11.00 – 15.00 val. – Seminaras: ,,Efektyvus kvėpavimas, energijos ir fizinių galių gerinimas su kvėpavimo technikomis“ (Žilvinas Gruodis) 

14.30 – 15.00 PIETŪS 

Išvykimas 

Pageidaujantys papildomos nakvynės iš birželio 11 dienos ar po birželio 12 d., gali užsisakyti: www.auroradream.lt

Savaitgalio tikslas: susipažinti su savo kūnu per fizinį, emocinį, mentalinį lygmenį, išmokti valdyti emocijas, jas nukreipti efektyvaus rezultato siekimui, susipažinti su savo kūnu per judėjimą, kvėpavimą, grūdinimą! Sveikatingumo savaitgalyje susipažinsite ir išbandysite su bėgimo ir greičio tobulinimo 4active mokykla, WimHof kvėpavimo treniruotėmis ir grūdinimu, efektyvaus kvėpavimo technikomis. Aptarsime iššūkių sprendimo per savo asmenybę kelius ir kaip pritaikyti judėjimo ir kvėpavimo mechanizmus. 

Kas yra Wim Hof Metodas?Tai natūralus kelias link jūsų optimalios kūno ir minčių būsenos. Metodas sudarytas iš trijų pavienių praktikų: kvėpavimo technikos, kūno atsparumo šalčiui ir minčių koncentracijos. Padidintas O2 ir CO2 kiekis reikiamu metu yra raktas į mūsų fiziologiją ir kūno bei proto valdymą. Wim Hof, dar kitaip vadinamas Iceman, vyrukas kuris sumušė įvairiausius pasaulio rekordus ir taip įrodė, kad žmogus neturi ribų – visos ribos yra tik mūsų galvoje. Jis atlikdamas eksperimentus kviečiasi mokslininkus ir leidžia tyrinėti kas vyksta su jo kūnu. Šiuolaikinis mokslas turi daug hipotezių kodėl jam tai pavyksta padaryti, kai kurios hipotezės priimamos daugumos, bet faktas tas, kad tik su kvėpavimu galima įgyvendinti įspūdingiausius dalykus – lipti nuogam į kalnus prie minusinės temperatūros pučiant žvarbiam vėjui, plaukioti lediniame vandenyje, bėgti maratoną žiemą basam… Apie Wim Hof metodą galima rasti daug informacijos ir iš tų žmonių kurie dalinasi savo praktikos rezultatais, ir iš tų kurie bando paaiškinti kaip tai veikia. Wim Hof metodas tai viena populiariausių praktikų šiuo metu. Tikriausiai todėl, kad metodas turi mokslinį pagrindimą, ar dėl to kad autoriui priklauso virš 20 pasaulio Gineso rekordų, o gal tiesiog, jog tai labai paprasta, nereikalaujanti daug laiko ir veiksminga praktika. 

Maitinimas: viskas įskaičiuota, sveikai suderintas maistas, galimas vegetarinis. Maitinimas yra įskaičiuotas į pilno paketo kainą. Nakvynė įskaičiuota 3-viečiame liukso kambaryje su atskiru WC, dušu. 

Šalia suaugusiųjų stovyklos gali dalyvauti vaikai, kuriems bus pasiūlyta atskiri užsiėmimai, jeigu nenorės būti su suaugusiais (atskiras bilietas). 

Savaitgalio aprašymai, programa, pakeitimai skelbiami: https://www.4active.lt/jaunimo-ir-suaugusiuju-stovyklos/ 

Vieta: 4active sveikatingumo centras, Motiejiškių km., Nemėžio sen., Vilniaus raj., 10 min nuo geležinkelio/autobusų stoties. 

Youtube atvykimo į 4active sveikatos centrą instrukcija: https://youtu.be/ebYMtJdrSfw 

Savaitgalio rengimo taisyklės: Savaitgalis rengiamas pagal galiojančius renginio dienai LR sveikatos reikalų ministerijos oficialius reikalavimus. Organizatoriai ir dalyviai privalo be išimčių laikytis tai dienai numatytų saugumo reikalavimų, kaip pvz., saugumo priemonių naudojimo, saugaus atstumo, dezinfekavimo, kūno temperatūros tikrinimo, savo kontaktų su sergančiais raštiško informavimo ir kitų oficialių reikalavimų. 

Jeigu renginys dėl oficialių LR vyriausybės ar kitų atsakingų instancijų reikalavimų būtų atšauktas, visi sumokėti pinigai už bilietus grąžinami 100%. Jeigu dalyvis praneša organizatoriams raštu apie savo negalėjimą dalyvauti renginyje 72 val prieš renginio pradžią – jam grąžinama 50% sumokėtos sumos, jeigu mažiau, nei 72 val. – grąžinama 25% sumos už bilietus, mažiau nei 24 valandos iki renginio pradžios – bilietų kompensavimas negalimas.


Kolektyvams organizuojame sveikatinimo renginius pagal poreikius: parašykite mums vilmantas@4active.lt, kad galėtume Jums asmeniškai pasiūlyti geriausią variantą.

 • Pagal atskirą grafiką organizuojame kitas stovyklas
 • Moterų ir merginų (vyrų ir vaikinų) ypatingų savybių ugdymo stovykla – rengiame pagal jūsų poreikius ir suderintas datas
 • Senjorų sveikatinimo ir ilgaamžiškumo stovykla – rengiame pagal atskirą grafiką.