4active sveikatingumo centro koncepcija

 

  1. Judėjimo ir savęs realizavimo ryšys. Judesys apima plačiąja prasme nuo fizinio judėjimo iki siekimo pasiekti rezultatų savęs tobulinime. Pastovus keitimasis, pastovus žingeidumas ir mokinimams veda į tolimesnius ir aiškesnius savęs pažinimo klodus. Žmogus Dievo (Didžiosios Gamtos) yra sukurtas judant siekti naujų žinių, todėl „po stovinčiu akmeniu upė neteka”.
  2. Minčių ir savimonės balanso, streso valdymo ir mokėjimo pažinti save sistema. Savianalizė yra vienas pirmųjų Žmogaus bruožų, kuris išskiria mus Visatoje. Savimonė ir savikritika, savęs motyvavimas ir klaidų ir teigiamų postūmių analizavimas yra labai sudėtingas, bet pasiekiamas tikslas būti Žmogumi.
  3. Sąmoningas maistas, kvėpavimas ir kitų pojūčių (jų mes turime 7) panaudojimas, interpretavimas, mokėjimas treniruoti savo pojūčius sudaro mūsų Gaunamos Energijos srautą. Ką mes gauname, tą savo esybe vėliau galime savo suformuotomis žiniomis, refleksais ir įgūdžiais paverti į Atiduodamos Energijos srautą.
  4. Tikėjimas tuo ką darome, mąstome, kalbame, perteikiame kitiems yra mūsų Visajungiantis pagrindas ir skydas. Nuo Tikėjimo atsispiriame, su Tikėjimu atliekame veiksmus ir Tikėdami perduodame save kitiems.

4active sveikatingumo centro tikslas kiekvienam suteikti galimybę pajusti, išbandyti ir svarbiausia išmokti gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimą praktiškai. Tai mokymas ir bandymas vienoje vietoje, tai tikėjimas, kad išbandžius Jūs atrasite savo asmenybės naujas puses, pomėgius ir pojūčius, kurie dar labiau subalansuos jūsų sielą ir kūną.

Jūsų Vilmantas Aušra

Viena iš centro krypčių – unikalus Bėgimo centras:

vienoje vietoje profesionalios paslaugos bėgikui nuo pradinių žingsnių iki profesionalui reikalingų detalių tobulinimo.