Judesio analizė

Žmogus yra judantis ir labai kompleksinis organizmas, kurio judesiai yra priklausomi vienas nuo kito. Centrinė nervų sistema reguliuoja judesius, iš visų kūno vietų mes gauname impulsus ir vėl centrinė nervų sistema koreguoja, balansuoja judesius aktyvindama raumenų grupes.

Norėdami suprasti, kodėl ir kaip judame turime labai gerai išnagrinėti veiksnius, kurie veikia mūsų kūną ir nustatyti kaip galima pakeisti, patobulinti nervų sistemos impulsus. Todėl 4active judesio analizės laboratorijoje nėra vienos kūno dalies tyrimo, mes visada analizuojame žmogaus visumą. Profesionalus požiūris ir naujausia vokišką judesio analizės įranga, naujausios mokslinių tyrimų žinios ir pastovus tobulinimasis suteikia galimybę
atlikti judesio analizę maksimaliai teisingai ir tinkamai kiekvienam asmeniškai.

Be traumų ir su dar didesne motyvacija! Pas mus nėra skirstymo į mėgėjus ir profesionalus, judesio analizė yra BŪTINA kiekvienam, kaip supratimas, kodėl ir kaip aš judu, ką galiu patobulinti ir kaip ilgiau sveikai judėti. Daugiau, kaip 5 metų patirtis ir virš 1500 ištirtų žmonių, padės Jums atrasti savo stiprias ir silpnas kūno vietas, aiškiai pamatyti skausmų priežastis ir išvengti traumų ateityje.

Rezervuoti sau judesio analizės laiką